INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Vispārīga informācija par reģistrāciju

2020.gada 3.februārī plkst. 8.00 Daugavpils 13.vidusskola sāk reģistrēt izglītojamos 2020./2021.mācību gada 1.klašu pretendentu sarakstā.

Reģistrācija notiek līdz 2020.gada 28.februārim plkst. 17.00.

Jūs varat reģistrēt savu bērnu mācībām mūsu skolā divos veidos:

  1. iesniedzot iesniegumu klātienē, uzrādot savu un bērna personu apliecinošus dokumentus (bērnam - dzimšanas apliecība!)
  2. nosūtīt iesniegumu uz skolas oficiālo e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar drošu elektronisko parakstu, klāt pievienojot bērna dzimšanas apliecības un vecāka personu apliecinoša dokumenta kopiju (skenētu attēlu, fotogrāfiju).

Pirms plkst. 8:00, piemēram plkst. 7:59, saņemtie iesniegumi netiks reģistrēti. Laiks datorā automātiski tiek sinhronizēts ar Microsoft serveriem (Windows sistēma).

Daugavpils 13.vidusskolas vienas (1) darba dienas laikā iesniedzējam uz viņa e-pastu nosūtīs apstiprinājuma vēstuli par elektroniskā iesnieguma saņemšanu un reģistrēšanu iesniegumu reģistrācijas žurnālā.

Atgādinām, ka Jums ir tiesības bērnu reģistrēt vienlaicīgi tikai vienā pašvaldības iestādē.

Sīkāk par reģistrācijas kārtību lasiet šeit.Ieteikumi un cita informācija par iesniegumu sūtīšanu elektroniski ar drošu elektronisko parakstu

  1. Bērnu dzimšanas apliecību un vecāku personu apliecinošu dokumentu skenējumus/fotogrāfijas pirms elektroniskās parakstīšanas ieteicams saspiest, t.i. samazināt to oriģinālo izmēru.
  2. Nesūtīt vienu iesniegumu no vairākām e-pasta adresēm.
  3. Pārbaudīt laika pareizību savā datorā vai telefonā, vai planšetē, sinhronizējot to ar serveriem internetā (reģions - Latvija).
  4. Pēc nosūtīšanas pārliecināties, ka vēstule ir nosūtīta adresātam - vai 1-2 minūšu laikā Jūsu epastā nav pienākusi vēstule, ka iesniegums nav nonācis pie adresāta.
  5. Piemēram, no Inbox.lv nosūtītās vēstules dažreiz mēdz aizkavēties līdz pat vairākām minūtēm.
  6. Jūs varat nosūtīt testa vēstuli uz skolas oficiālo epastu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., lai pārliecinātos, ka Jūsu sūtījumi nonāk pie adresāta. Mēs Jums atbildēsim, ka vēstule saņemta.

 

Iesniegumi bērna reģistrēšanai Daugavpils 13.vidusskolas 1.klases pretendentu sarakstā 2020./2021. mācību gadam

Zemāk ir sagatavotas iesniegumu veidlapas ar atbilstošām izglītības programmām.

Lejupielādējiet un aizpildiet nepieciešamo informāciju. Neaizmirstiet saglabāt datorā pirms izdrukas vai elektroniski parakstīta dokumenta sagatavošanas.

  Aizpildīšanai datorā Aizpildīšanai ar roku E-parakstam

Iesniegums pamatizglītības profesionāli orientētai programmai

(I variants)

Lejupielādēt Lejupielādēt Lejupielādēt

Iesniegums pamatizglītības profesionāli orientētai programmai

(II variants)

Lejupielādēt Lejupielādēt Lejupielādēt
Iesniegums pamatizglītības mazākumtautību programmai Lejupielādēt Lejupielādēt Lejupielādēt

Pamācība par iesniegumu iesniegšanu klātienē un elektroniski [PDF].