INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

2018.gada 11.aprīlī Daugavpils 13.vidusskolā notika radošā stafete ,,Kā pamosties no ziemas miega? Kā sevi ,,restartēt” pavasarim?”, kuras mērķis bija veidot sadarbību starp latviešu valodas un literatūras un sporta skolotājiem, piedāvājot bērniem gan sportot, gan parādīt latviešu valodas un literatūras zināšanas par Imantu Ziedoni.

Pilsētas skolas izrādīja ļoti lielu atsaucību un aktivitāti, radošajai stafetei pieteicās 7 skolas. Tika piedāvāti uzdevumi, kur skolēniem bija iespēja parādīt savu fizisko sagatavotību, piemēram, skrienot  krosu, orientējoties, vingrojot, kā arī uzdevumi, kas prasīja zināšanas par Imantu Ziedoni, jo šogad viņam svin 85 gadu jubileju.

Žūrija vērtēja ne tikai radošumu, kad jauniešiem vajadzēja sacerēt dzejolīšus par prieku, bet arī ātrumu, atmiņu, fiziskās spējas un prasmi strādāt komandā. Apkopojot to visu, pateicības par piedalīšanos saņēma J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija, Daugavpils 10. vidusskola, Krievu liceja komanda, Daugavpils 9.vidusskola. 3.vietu ieguva 15. vidusskolas komanda, 2.vietu- Daugavpils Valsts ģimnāzija un 1.vietu- Daugavpils 3.vidusskola.

Paldies visiem skolotājiem, kas gatavoja un atbalstīja skolēnus!

Paldies 13. vsk. 10.a klasei, kas palīdzēja organizēt, novadīt un novērtēt šo pasākumu!

Paldies Irēnai Ungurei par lielisku ideju, kā “iekustināt” muskuļus un prātu!

Paldies Kristīnai Glagoļevai, Ilgai Lauderei un Vinetai Upeniecei par pasākuma organizēšanu un novadīšanu!

Šīs Krievu liceja dzejas rindiņas var raksturot pasākuma atmosfēru un noskaņu:

“Draugu lokā visiem prieks,
Katram draugam atnāk spēks.
Visas problēmas ir nieks,
Aiziet garlaicība, miegs!”

Daugavpils 13.vidusskolas latviešu valodas un literatūras MK vadītāja Ilga Laudere