INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Š.g. 23.aprīlī notika informātikas konkurss  „IT ceļš“, kura mērķis ir piesaistīt skolēnus un studentus pie radošā darba informāciju tehnoloģiju jomā, stimulēt patstāvīgu darbu informācijas tehnoloģiju sfērā.

Šajā konkursā piedalījās mūsu 13.vidusskolas pamatskolas skolēni - Artjoms Pavlovs (5.c klase) , Sergejs Aļeiņikovs (5.c klase),  Artjoms Gojs (8.a klase), Aleksejs Loginovs (9. a klase). Konkursa diena sastāvēja no divām daļām: pirmajā konkursa daļā notika balsošana par darbiem. Visi interesenti varēja uzdot jautājumus darbu autoriem.

Otrajā konkursa daļā notika IT speciālistu un uzņēmumu tematiskās prezentācijas. Beigās notika svinīga apbalvošana ar diplomiem un atbalstītāju dāvanām. Visi četri mūsu skolas skolēni sekmīgi piedalījās konkursā, kur izcīnīja godalgoto 1. vietu! 5.c klases skolēni Artjoms Pavlovs un Sergejs Aļeiņikovs programmēja spēli programmā “Scratch”, savukārt Artjoms Gojs un Aleksejs Loginovs parādīja savas zināšanas un prasmes “Arduino” programmēšanā, izveidojot automobili ar tālvadības pulti. 

Paldies informātikas skolotājam Dmitrijam Zubovičam par skolēnu kvalitatīvu sagatavošanu konkursam, kā arī izsakām pateicību atbalstītājiem: C.T.Co, Latvenergo, ABC idea, E-KLASE, Vearon: Web Development Company, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei un konkursa dalībniekiem!