INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Skolas soma LV100 krasains

03.03.21. “Latvijas skolas somas” ietvaros, Daugavpils 13.vidusskolas 8.a klašu izglītojamajiem tika dota iespēja piedalīties lieliskā koncertlekcijā - zināšanu pārbaudē “Mūsu Maestro Raimonds Pauls”.
Pašu koncertlekciju vadīja divi profesionāli mūziķi - Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis. Šie jaunie mūziķi ir izauguši ar Maestro mūziku un tādēļ lieliski spēj ar to iepazīstināt jauno paaudzi. Bija izveidota jautājumu viktorīna par Maestro Raimondu Paulu, kurā skolēni uzzināja daudz jaunu un iepriekš nezināmu faktu.

Skolēnu komentāri par lekciju:

  • Man patika skatīties video lekciju par Raimondu Paulu, bija ļoti interesanti klausīties un uzzināt vairāk kaut ko jaunu par Raimondu Paulu. Es uzzināju daudzas lietas, ko nezināju par viņu.
  • Man šī lekcija bija ļoti informatīva. Bija interesanti dzirdēt par lielo maestro, kurš pats rada mūziku. Es iesaku visiem noskatīties video lekciju par Raimondu Paulu, jo šajā lekcijā viņi sīki pastāstīs par visu viņa vēsturi un pat izpildīs viņa darbus.
  • Mani pārsteidza dažādu Raimonda Paula dziesmu izpildījums un vadītāju dziedāšana bija ļoti laba. Es uzsvēru, ka vadītāji pastāstīja svarīgu un interesantu informāciju par ierakstu studiju. Jo šī informācija var būt noderīga tiem, kas vēlas studēt mūzikas jomā. Man patika arī pats video lekcijas noformējums.
  • Raimonds Pauls ir pianists ar apskaužamu tehniku, komponists, pavadītājs un diriģents. Viņš raksta mūziku kinoteātrim, teātrim un baletam. Savulaik saņēmis daudzus apbalvojumus un balvas.
  • Man liekas, ka šī videolekcija bija izcila. Tur bija labi un neparasti apkopota informācija par R.Paulu, bija interesanti klausīties. Vadītājiem bija laba aktierspēle un skaistas balsis.
  • Man patika, ka šajā videolekcijā bija daudz dziesmas ar labu un jauku interpretāciju. Man vispār iepatīkās tāds lekcijas formāts, kur ir ne tikai skumja rūna. Vadītāji nesa jauku enerģiju, tāpēc pēc noskatīšanās man palika tikai labas un siltas emocijas.
  • Man liekas R.Paula mūzika tik populāra, jo tas nes siltas emocijas un jūtas. Paula mūzika ir tik viegla, atsvaidzinoša un gaiša, ka cilvēki gribas to klausīties vēl un vēl. Viņa mūzikā nav rutīnas. Katru reizi klausītājs saņem kaut ko unikālu. Paula mūzika raisa dārgas atmiņas par mūsu dzīves notikumiem un par mīlestību .