INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Ikvienam no mums ir vēlme darīt otram labu un sniegt atbalstu grūtā brīdī.

Mūsu skolas 6.b klases skolēni piedalījās “Rīgas Dzirnavnieka” rīkotā konkursa “Meklējām Superputras varoņus”. Nosacījums bija veikt labu darbu un pastāstīt par paveikto darbu citiem. Konkurss sakrita arakciju “Labo darbu nedēļa”. Skolēni izvēlējas atbgalstīt mūsu pilsētas dzīvnieku patversmi, apciemojot to un atnesot dzīvniekiem barību, segas un našķus.

Par otru labu darbu tika izvēlēta ķīmijas kabineta sakārtošana. Tā bija lieliska iespēja gūt priekštatu par ķīmijas zinātni, veicot labu darbu! Skolēni labprāt jautaja skolotājām par traukiem un vielām.
Bija liels prieks saņemt gardās balvas un diplomus no “Rīgas Dzirnavnieka”!

Akcijas “Labo darbu nedēļa” un konkurss konkursa “Meklējām Superputras varoņus” ir lielisks instruments , kas ļauj aizsākt palīdzēšanas un brīvprātības procesus, lai tos turpinātu arī nākotnē!

Sagatavoja Jūlija Kanto